ПГ по техника и технологии - "Христо Ботев"
Да учим днес, за да успеем утре!

Клуб по "Програмиране C#"

За трета поредна година клуб по "Програмиране C#" отваря врати в ПГГТ „Христо Ботев”. Посещавайки предвидените учебни занимания, които се провеждат след учебни часове, учениците имат възможност да изучават основите на програмирането на програмния език, да се научат да създават алгоритми, да използват функции, методи, условни конструкции, масиви и др. Заниманията завършват с представителна изява където най-активните и напреднали в обучението ученици демонстрират практическите си умения чрез изработени собствени продукти.