Под мотото „Помним. Подкрепяме. Действаме” на 15 ноември 2020г. група ученици от VІІІБ и ХІА клас отбелязаха Световния ден за възпоменание на жертвите от пътно-транспортни произшествия. Спазвайки наложените в страната противоепидемични мерки, учениците поставиха цветя на двете пешеходни пътеки, през които всекидневно минават всички ученици, за да достигнат до училище.
Призоваваме всеки един от нас да осъзнае необходимостта от ново отношение и култура в движението по пътищата.
Като пешеходци на пътя и водачи на моторни превозни средства нека бъдем разумни, отговорни и толерантни!
Да обединим усилия и намерим правилния път към опазване на здравето и живота на всички нас!